Concurs Open Predeal

27.01.2019

Clasament

Nr concurs Echipa Fete max. n. 2012 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
3 Caraimanul Carina Purcaru 44.26 44.73 1.28.99 1
1 Maria Carneci 1.00.58 1.05.16 2.05.74 2
5 CSS Brasovia Iulia Marton 1.03.17 1.07.60 2.10.77 3
6 NFS ski Team Zara Diuris 1.26.96 Abandon Abandon
Nr concurs Echipa Baieti max. n. 2012 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
9 NFS ski Team Albert Nicolae 42.26 43.00 1.25.26 1
8 David Moaca 44.00 42.71 1.26.71 2
7 Yanis Iamandi 42.50 45.80 1.28.30 3
16 Carpati Sinaia Rares Boncoi 50.22 51.79 1.42.01
10 NFS ski Team David Diuris 54.54 53.49 1.48.03
12 Css Brasovia Tudor Fricu 56.93 56.95 1.53.88
14 Carpati Sinaia Rares Hogea 1.01.69 52.57 1.54.26
13 NFS ski Team Erik Tautu 1.08.83 1.06.24 2.15.07
11 Caraimanul Cristian Danciu 1.14.42 1.09.25 2.23.67
15 Opris C Alexandru Curea Descalificat 0.00 Descalificat
Nr concurs Echipa Fete 2010-2011 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
26 CS Activ Club Ariana Rab 39.66 39.00 1.18.66 1
21 Balan Arina Balan 40.73 41.63 1.22.36 2
53 CS NAN Tea Cristescu 41.39 41.07 1.22.46 3
19 Montana Club Sara Panturu 41.31 41.93 1.23.24
17 Charly ski Club Lia Margescu 44.50 45.75 1.30.25
24 CSS Brasovia Natalia Fricu 45.92 46.30 1.32.22
27 CSS Predeal Stefania Bucur 46.98 45.90 1.32.88
25 CSS Brasovia Ioana Tisulescu 50.20 51.29 1.41.49
18 Caraimanul Maria Rosculet 50.73 51.60 1.42.33
22 CSS Sinaia Maya Fecioru 1.01.12 58.54 1.59.66
20 Jitaru Sofia Jitaru 0.00 0.00 Abandon
23 Smart Soft Malina Irimescu 0.00 0.00 Abandon
38 CSS Predeal Oana Cherciu 1.11.58 1.02.87 2.24.45
Nr concurs Echipa Baieti 2010-2011 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
43 CS Nan Vlad Miclea 36.48 37.00 1.13.48 1
34 Montana Club Andreas Cota 39.08 39.44 1.18.52 2
29 CSS Predeal Alexandru Terbes 40.37 40.42 1.20.79 3
41 CS Nan Victor Ungureanu 40.61 40.20 1.20.81
32 CS Nan Cezar Simion 41.76 41.11 1.22.87
40 CS Activ Club Rafael Doroftei 41.32 41.56 1.22.88
39 CS Activ Club Mircea Sandulescu 44.56 46.16 1.30.72
28 Charly ski Club Redin Mihailescu 46.37 45.74 1.32.11
37 Caraimanul Robert Palosan 46.66 46.92 1.33.58
31 CSS Brasovia Teodor Petre 48.21 49.25 1.37.46
70 CSS Predeal Mihai Pintilie 49.32 48.51 1.37.83
33 NFS ski Team Andrei Mitrica Descalificat 0.00 Descalificat
36 CSS Brasovia Radu Stefanescu Descalificat 0.00 Descalificat
42 CSS Brasovia Alexandru Barsan Descalificat 0.00 Descalificat
44 Corona Brasov Aron Brudasca Descalificat 0.00 Descalificat
45 Corona Brasov Matei Ghisoi 51.27 Abandon Abandon
Echipa Fete 2008-2009 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
57 Opris C Szokolay Leia 38.47 37.61 1.16.08 1
58 CS Nan Paszka Milkolt 39.89 38.95 1.18.84 2
46 Charly ski Club Neire Mihailescu 42:96 41:94 1.24.90 3
59 Carpati Sinaia Alexandra Miu-Grigorescu 44.02 43.00 1.27.02
51 CSS Sinaia Daria Vlasceanu 43.80 44.98 1.28.78
Maria Molnar 45.19 46.35 1.31.54
47 Charly ski Club Alexia Ulman 46.01 46.83 1.32.84
49 Adriana Moaca 50.27 49.62 1.39.89
52 CSS Sinaia Delia Marin 49.67 52.22 1.41.89
56 CSS  Predeal Iuliana Stefirca 53.93 53.55 1.47.48
50 Caraimanul Sara Balan 54.93 53.13 1.48.06
55 CSS Brasovia Andreea Bob 39.78 1.10.32 1.50.10
48 Caraimanul Ana Contes 48.28 Descalificat Descalificat
Nr concurs Echipa Baieti 2008-2009 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
71 CS Nan Luca Pastorici 35.77 35.14 1.10.91 1
77 CSS Sinaia David Oancea 35.02 35.94 1.10.96 2
69 CSS Predeal Matei Drilea 35.89 35.14 1.11.03 3
76 CSS Predeal Tudor Constantinescu 36.93 34.74 1.11.67 4
88 Carpati Sinaia Vasile Darius 37.21 36.05 1.13.26 5
62 Charly ski Club  Iancu Olteanu 38.99 37.43 1.16.42 6
82 CS Activ Club Norbert Rab 38.02. 38.60 1.16.62 7
74 Caraimanul Darius Rujoiu 38.50 38.21 1.16.71 8
93 Opris C Albert Niscov 38.56 39.12 1.17.68 9
79 CSS Sinaia Matei Toma 38.70 39.05 1.17.75 10
73 Caraimanul Cristian Stefanoiu 39.31 39.03 1.18.34
67 CSS Sinaia Sisea Sabin 38.82 39.64 1.18.46
81 Caraimanul Codrut Dragus 39.50 39.65 1.19.15
66 Charly ski Club George Boronea 40.18 40.78 1.20.96
64 Charly ski Club Alexandru Fotino 40.77 40.56 1.21.33
100 Corona Brasov Marc Brudasca 39.13 42.37 1.21.50
94 Opris C David Curea 41.14 40.86 1.22.00
89 CSS Predeal David Bordea 42.60 39.85 1.22.45
75 Montana Club Iancu Alexanru 41.42 41.18 1.22.60
96 Opris C Tatu Mark 42.28 41.76 1.24.04
63 Charly ski Club Ion Margescu 42.97 41.42 1.24.39
98 Carpati Sinaia Tudor Pancescu 45.70 44.61 1.30.31
60 Charly ski Club Mihai Ulman 45.25 46.52 1.31.77
85 Caraimanul Darius Vasile 45.89 46.30 1.32.19
65 Charly ski Club Petru Boronea 46.39 46.34 1.32.73
80 CSS Sinaia Augustin Hogea 46.39 46.79 1.33.18
78 Caraimanul Ianis Cojocaru 46.89 46.83 1.33.72
95 Opris C Tamas Biro 41.11 1.06.01 1.47.12
72 CSS Brasovia Matei Petre 35.62 1.21.00 1.56.62
86 CSS Predeal Patrick Grigoras 1.03.42 1.05.30 2.08.72
61 Charly ski Club Alexandru Brandus Abandon 36.02 Abandon
68 CSS Brasovia George Porancea Abandon 0.00 Abandon
83 CS Activ Club Bogdan Tamas Abandon 0.00 Abandon
84 CS Activ Club Andrei Ludu 39.56 Abandon Abandon
91 CSS Brasovia Bogdan Feraru 57.67 Descalificat Descalificat
92 CSS Predeal David Neagu 57.92 Abandon Abandon
97 Opris C Kovaks Natan 36.01 Abandon Abandon
99 Carpati Sinaia Ion Boncoi Descalificat 0.00 Descalificat
Nr concurs Echipa Fete 2008-2010 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
CSS Brasovia Bob Isabel 0.32.78 0.34.50 1.07.28 1
Neala Cristescu Tea 0.35.14 0.36.86 1.12.00 2
Neala Paszka Mikolt 0.35.52 0.36.67 1.12.19 3
CS Carpati Sinaia Miu Grigorescu Alexandra 0.36.20 0.38.24 1.14.44 4
Steaua Cojanu Thea 0.37.32 0.38.49 1.15.81 5
Steaua Albulet Ilinca 0.37.66 0.38.41 1.16.07
Montana Panturu Sara 0.37.58 0.38.70 1.16.28
CSS Brasovia Braia Ilinca 0.39.06 0.39.78 1.18.84
CSS Brasovia Clipea Petra 0.38.58 0.40.46 1.19.04
CS Carpati Sinaia Hriscu Valentina 0.44.71 0.45.19 1.29.90
Steaua Darzu Natalia 0.44.71 0.45.92 1.30.63
Brasovia Tisulescu Ioana 0.43.31 0.45.87 1.39.18
Steaua Darzu Emma desc
Lizica Bucur Stefania desc
CSS Brasovia Francu Natalia 0.43.85 desc
Nr concurs Echipa Baieti 2008-2010 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
Lizica Drilea Matei 0.32.25 0.32.63 1.04.88 1
CSS Brasovia Poroncea George 0.32.35 0.32.94 1.05.29 2
Trandafir Trandafir Toma 0.31.93 0.34.52 1.06.45 3
Css Sinaia Oancea David 0.32.74 0.33.15 1.06.89 4
CS Carpati Sinaia Boncoi Ion 0.34.04 0.34.84 1.08.88 5
Neala Miclea Vlad 0.33.66 0.35.57 1.09.23
CS Carpati Sinaia Vasile Darius 0.34.68 0.34.75 1.09.43
Charly Boronea George 0.34.61 0.35.75 1.10.36
Charly Sebastian Ghinea 0.35.55 0.36.20 1.11.75
Neala Luca Pastorici 0.35.55 0.36.51 1.12.06
Lizica Cojocaru Ianis 0.37.92 0.39.19 1.17.11
CS Preedeal Bordea David 0.38.92 0.38.71 1.17.63
CS Carpati Sinaia Tudor Pancescu 0.39.84 0.39.00 1.18.84
Lizica Terbes Alexandru 0.39.91 0.40.16 1.20.07
CS Busteni Vasile Darius Andrei 0.40.20 0.41.71 1.21.91
CS Carpati Sinaia Viman Luca 0.43.51 0.44.41 1.27.92
Neala Cezar Simion 0.33.82 1.04.11 1.37.93
Lizica Pintilie Alexandru 0.58.46 0.57.37 1.55.83
Charly Sebastian Hagiu 0.43.32 desc
Nr concurs Echipa Fete 2006-2007 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
CSS Brasovia Popa Miruna 0.32.36 0.33.40 1.05.76 1
Lizica Pintilie Andreeea 0.33.11 0.34.21 1.07.32 2
CSS Brasovia Rashad Sara 0.32.41 0.34.97 1.07.38 3
Lizica Teodorescu Maria 0.34.58 0.36.41 1.10.99 4
Steaua Axinia Daria 0.35.30 0.35.76 1.11.06 5
CS Carpati Sinaia Sauluc Boca Florina 0.35.02 0.36.52 1.11.54
Lizica Narea Delia 0.36.85 0.37.63 1.14.48
Nr concurs Echipa Baieti 2006-2007 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
Charly David Cernea 0.29.89 0.30.69 1.00.58 1
CSS Sinaia Oancea Matei 0.30.33 0.30.32 1.00.65 2
Trandafir Trandafir Luca 0.31.92 0.32.21 1.04.13 3
Neala Paszka Szolt 0.31.59 0.32.56 1.04.15 4
CSS Sinaia Torok Vlad 0.32.30 0.32.66 1.04.96 5
Lizica Dinu David 0.32.45 0.32.59 1.05.04
CSS Brasovia Tisulescu Matei 0.34.95 0.34.45 1.09.40
CS Carpati Sinaia Nenciu Narcis 0.35.41 0.35.37 1.10.78
Neala Mandu Teodor 0.35.76 0.37.56 1.13.32
Lizica Bucur David 0.36.63 0.37.29 1.13.92
Lizica Divoiu Bogdan 0.37.24 0.37.61 1.14.85
CS Carpati Sinaia Botoaca Luca 0.37.65 0.38.24 1.15.89
CSS Brasovia Marton Robert 0.38.70 0.37.65 1.16.35
CS Carpati Sinaia Brutaru Radu 0.41.20 0.42.42 1.26.62
Nr concurs Echipa Fete 2007-2008 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
Norbi Balog Lörincz Bernadett 0:32:44 0:32:11 1:04:55 1
Norbi Balog Lörincz Abigél 0:38:09 0:36:33 1:14:42 2
Ski Racing Sibiu Marinescu Daria 0:38:15 0:37:38 1:15:53 3
Balan Balan Ioana Arina 0:38:41 0:38:29 1:17:10 4
Caraimanul Busteni Conteş Sara 0:39:20 0:39:23 1:18:43 5
Neala Paszka Mikolt 0:40:31 0:38:35 1:19:06
Ski Racing Sibiu Popa Iulia 0:41:46 0:40:12 1:21:58
Caraimanul Busteni Caldura Denisa 0:44:50 0:42:27 1:27:17
CS Carpati Sinaia Sauluc Boca Florina Aurica 0:45:30 0:41:55 1:27:25
CS Carpati Sinaia Costache Catalina Mihaela 0:45:33 0:42:27 1:28:00
CS Carpati Sinaia Buliga Bianca Maria 0:45:30 0:45:28 1:30:58
CS Carpati Sinaia Livadaru Mariah Teodora 0:43:15 0:47:59 1:31:14
CS Carpati Sinaia Eftemie Malina Ioana 0:50:54 0:46:19 1:37:13
Simona Nedelea Ingrid 0:52:38 0:52:22 1:45:00
CS Carpati Sinaia Pavaloiu Ana-Maria Catalina 0:55:42 0:53:19 1:49:01
Spando Nistoroiu  Alexia 1:52:15 0:33:14 2:25:29
Nr concurs Echipa Baieti 2007-2008 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
Charly Cernea David 0:31:35 0:30:06 1:01:41 1
CSS Sinaia Oancea David 0:32:52 0:30:50 1:03:02 2
Ski Racing Sibiu Domsa Petru 0:32:14 0:31:04 1:03:18 3
Ski Racing Sibiu Popa Stefan 0:32:00 0:31:40 1:03:40 4
CSS Predeal Drilea Matei 0:34:37 0:33:24 1:08:01 5
CSS Sinaia Torok Vlad Gabriel 0:36:20 0:34:05 1:10:25
Trandafir Trandafir Toma 0:37:20 0:34:11 1:11:31
Norbi Pál Roland 0:37:04 0:34:56 1:12:00
CSS Predeal Divoiu Bogdan 0:38:39 0:36:45 1:15:24
Norbi Balog Lörincz Mátyás 0:38:09 0:37:21 1:15:30
CS Carpati Sinaia Boncoi Alexandru 0:39:27 0:37:49 1:17:16
CS Carpati Sinaia Dracea Stefan Dragos 0:41:01 0:38:48 1:19:49
Simona Radu Andrei 0:42:33 0:40:09 1:22:42
Caraimanul Busteni Stefanoiu Cristian 0:42:15 0:40:38 1:22:53
Neala Miclea Vlad 0:44:02 0:42:52 1:26:54
Norbi Cseke Péter Márk 0:57:23 0:33:23 1:30:46
Caraimanul Busteni Rujoiu Darius 0:46:32 0:44:51 1:31:23
Charly Bornea George 0:44:33 0:47:13 1:31:46
CS Carpati Sinaia Botoaca Luca Andrei 0:46:16 0:45:37 1:31:53
CS Carpati Sinaia Viman Luca Cristian 0:49:44 0:45:22 1:35:06
Horatiu Sebastian Iosef Hagiu 0:50:10 0:46:09 1:36:19
Charly Bornea Petru 0:49:22 0:50:15 1:39:37
Cismasu Fratila Cristian 0:57:52 0:49:35 1:47:27
Ski Racing Sibiu Dumitrescu Vlad 1:27:25 0:40:06 2:07:31
CSS Predeal Tudor Constantinescu 1:21:26 0:46:38 2:08:04
Ski Racing Sibiu Barbatei Alex 0:33:19 0:00:00
Nr concurs Echipa Fete 2005-2006 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
Spando Pahontu Antonia 0:31:26 0:30:15 1:01:41 1
Charly Diana Eremia 0:32:06 0:32:09 1:04:15 2
CSS Sibiu Gustoi Anamaria 0:32:16 0:32:04 1:04:20 3
CSS Sibiu Crijmar Emma-Ana 0:32:34 0:32:30 1:05:04 4
Montana ski Ciurescu Sophie 0:33:51 0:33:12 1:07:03 5
Montana ski Corlåteanu Ioana 0:34:03 0:33:14 1:07:17
CSS Predeal Pintilie Andreea 0:34:05 0:34:20 1:08:25
Caraimanul Busteni Musat Vanessa 0:36:14 0:35:06 1:11:20
CSS Predeal Teodorescu Maria 0:37:51 0:36:53 1:14:44
Nr concurs Echipa Baieti 2005-2006 Timp mansa I Timp mansa II TOTAL Clasament
CSS Sinaia Oancea Matei 0:30:39 0:30:06 1:00:45 1
Ski Racing Sibiu Macarie Filip 0:32:05 0:29:33 1:01:38 2
Norbi Szabó Szelyes Szilárd 0:32:10 0:29:39 1:01:49 3
Norbi Ilyés Ferenc Dániel 0:31:49 0:30:38 1:02:27 4
CSS Predeal Drilea Alexandru 0:32:04 0:30:42 1:02:46 5
Montana ski Panturu Albert 0:32:07 0:30:47 1:02:54
Trandafir Trandafir Luca 0:34:04 0:32:32 1:06:36
CSS Predeal Bulea Alexandru 0:36:34 0:32:11 1:08:45
Norbi Raffai Bálint 0:35:19 0:33:32 1:08:51
Caraimanul Busteni Kore Mihnea 0:37:23 0:35:48 1:13:11
Caraimanul Busteni Procopeti Stefan 0:37:57 0:35:59 1:13:56
CS Carpati Sinaia Brutaru Radu 0:43:17 0:44:24 1:27:41
Tabere cu suflet Popa Cristian 0:53:06 0:46:05 1:39:11
Tabere cu suflet Cotiga Robert 0:48:13 0:52:32 1:40:45
CS Carpati Sinaia Nenciu Narcis Andrei 5:54:28 0:50:55 6:45:23
Caraimanul Busteni Dinu David 0:38:13 0:00:00 0:00:00
CSS Sinaia FLOŞTOIU CIPRIAN 0:34:32 0:00:00 0:00:00
S P O N S O R I
e v e n i m e n t

Istoric Galerie

Charly © 2018. All Rights Reserved.